Červenec 2014

Npvý časáček Koně a Hříbata :).

31. července 2014 v 17:46 Katalogy a knížky o koních.
Hojky!
Dneska jsem napsala poměrně velké množství článků :D.
Asi před hodinou jsem šla do Trafiky a koupila jsem si tam další srpnové číslo časopisu Koně a Hříbata. Ještě jsem se k němu nedostala, protože jsem před pár týdny dostala ještě 4 předchozí čísla a zbývá mi ještě půlka jednoho z nich. Ale za pár minut se k tomu novému číslu dostanu :). Je to super časopis :). A Hanif- Jezdectví je určitě taky super a určitě si kup další číslo :).
Tady je fotka toho nového čísla:


Doporučuji koupit :).
Tak si užijte zbytek dne a pro dnešek ahoj :).

Vaše Đenn a koníci.


Nové číslo časopisu Jezdectví.

31. července 2014 v 11:54 Katalogy a knížky o koních.
Juchuu!
Přišel mi nový časopis Jezdectví! Už jsem ho trošku pročetla, ale ještěmám jedno číslo časopisu Koně a Hříbata. Koně a Hříbata mě baví o trošku víc, protože jsou tam věci, které musím umět, abych mohla mít koně a různé části výstroje, což už umím, ale je to spíše takový časopis, kde se dozvím něco, co potřebuji ohledně koní samozřejmě :). Ale Jezdectví mne také baví. Dozvím se více o různých disciplínách a slavných jezdcích. Jsou tam také různé akce, které se budou konat, třeba nějaké závody, nebo výstavy koní atd... :). Tohle číslo mi přijde zajímavější, něž to červencové :).


Obsah čísla 8/2014 ročník: 62

To je to nové číslo :). Fotka je ze stránky, kterou najdete ZDE.
Zatím pa...

Vaše Đenna koníci.


Upoutávka :D

31. července 2014 v 10:35 Đenn píše...
Ahojky!! :)
Napadlo mě udělat něco jako písemný seriál o mě a koních.
Bude to ale mé vysněné potkání koně :). Budu to psát v minulém čase, ale nestalo se to (bohužel :( ) :D Ale přišlo mi to jako fajn nápad. Každopádně to bude až po soutěži :). Ale pokud vám to přijde jako fajn nápad, tak pište do komentíků :D. Zatím pp a posílejte fotky do soutěže :).

Vaše Đenn a koníci.


:3

Info.

30. července 2014 v 10:44 Đenn píše...
Ahojky.
Omlouvám s vám, ale musím omezovat články. No každopádně soutěž bude, třeba počkáme ještě do pondělka, jestli se náhodou ještě někdo nepřihlásí :). Ale moc nesmím na net, protože ho máme znovu pomalej a tak tu bude pár dní jen málo článků :/. Ale jinak jak se máte? Já super, (malinko odbočení od koní) protože včera nám přivezli novou velkou klec s velikou boudičkou pro moje milované morčátko :). Ale to bylo jen odbočení. Byla jsem i u Santíka a vypadalo to, že si na mě zase o něco zvykl :3. Strašně bych si přála, abych zase mohla jezdit. Ael musím očkat ještě Měsíc a něco, protože přes prázdniny se nejezdí :/. Tak zatím pa.... :3

Vaše Đenn a koníci.

PS: Moje milované morčátko Drobeček :3


A Santíčeeeek :3


Fotka do soutěže :).

28. července 2014 v 9:55 Soutěže
Ahojdá!
Dneska bude zadána fotka!
Omlouvám se, za nějaká nedorozumění ohledně soutěže :)
Bude zadána fotka a vy ji i s tou přihláškou pošlete na můj e-mail.
Počkáme si týden a vy mi jí nejdéle v pátek můžete poslat na e-mail.
Blog mít nemusíte, ale musíte napsat svojí přezdívku, jakou máte, když píšete komentáře :).
Tak tady je fotka a ještě jednou, je to jakoby od znova a může mi tu fotku poslat kdo chce, aniž by se předtím přihlásil. Samozřejmě Kiki a Lou mi jí poslat musí :D. Tak prosím pošlete mi tuto upravenou fotku i ostatní, aby v soutěži nebyli jen dvě dívky :). Prosím....
Tady je fotečka na upravení:Fotila Zuzana Buráňová (fotografka do časopisu Koně a Hříbata)

Upravte jak chcete a pošlete na e-mail kone-a-vse-kolem-nich@seznam.cz .
Tak upravujte a posílejte :).
Zatím pa...

Vaše Đenn a koníci.

Letní soutěž!

24. července 2014 v 14:06 Soutěže
Ahojky!
Napadlo mě, že bych vám mohla udělat novou letní soutěž!

Co se bude v soutěži dělat: Bude se upravovat! Viděla jsem to u pár blogerek, když jsem jen tak projížděla cizí blogy. Nechci aby to vypadalo, že se opičím :). Jen mi to přijde jako fajn nápad. Budou se upravovat fotky koní, které vyberu. Možná by mohl být jednou či víckrát samostatný výběr fotky, ale to se domluvíme :). No, bude to probíhat tak, že příští pondělí vám dám fotku do nějakého článku k tomu určenému a vy si ji libovolně upravíte podle sebe. Budete na to mít do neděle. Další týden se to dá na můj blog a bude se hlasovat. Soutěžící si nesmí dát hlas sami sobě! :) A ti kdo budou mít další neděli nejvíce hlasů, tak postoupí do dalšího kola a bude se upravovat jiná fotka, takže týden na úpravu a týden na hlasování :). Počet postupujících bude určeno podle počtu přihlášených. Ale to se brzy dozvíte :).

O co se v soutěži hraje: Budou tří místa:

1. Místo- Diplomek,reklama tvého blogu na mém na 3 týdny, jakýkoli článek ohledně koní (např. nějaký můj zážitek s koňmi, nebo něco co chcete o koních vědět atd....)

2. Místo- Diplomek,reklama tvého blogu na mém na 2 týdny

3. Místo- Diplomek

Posílejte na E-mail kone-a-vse-kolem-nich@seznam.cz a napište mi vaši přezdívku a adresu blogu k té fotce(do toho e-mailu).

Fotky Karinky ze včera.

24. července 2014 v 10:40 Fotky
Ahojky! :)
Jak se dneska máte?
Omlouvám se, že jsem vám sem ty otky nedala už včera, ale už jsem na pc nemohla.
Fotila jse jí,ale ty fotky nejsou nic moc, protože jsme byli proti sluníčku. Ale něco tam vidět je :D.
Taky jsem natáčela, ale potom odešla, a já na ní volala, takže pochybuji, že ho sem chcete :D: Ale pište. A ještě, aby si někdo nemyslel, Karinka není moje klisna (škoda) :) No a tady jsou ty fotky :Hniloba kopytní střelky.

23. července 2014 v 13:36 | Đenn a koníci |  Nemoci koní
Hniloba střelky je rozpad rohového střelu v kašovitou, šedozelenou a zapáchající hmotu. Hniloba se rozrůstá. V napadených místech rohovina zčerná a velmi změkne.Chtěli by jste tedy ten časopis o koních?

23. července 2014 v 11:13 Đenn píše...


Ahojky.
Tak co, půjdete dneska někdo ke koním?
Já ano a budu fotit :).
No, ale chtěla bych se vás zeptat jestli tedy chcete ten časopis o koních.
Už jsem se na to jednou ptala, jenomže to tento blog neměl ještě tolik návštěvníků jako teď a budu strašně ráda za další návštěvníky mého blogu. Ale potřebovala bych to vědět jasně, jestli ten časopis chcete nebo ne. Jednalo by se např. o různé fotky slavných koní. Nebo fotky koní normálních a různé informace, třeba lomení udidel, nebo části vybavení na koně atd...
Budu brát i vaše návrhy, co by jste am chtěli dát :). Tak pište do komentů.
Zatím ahojky.

Vaše Đenn a koníci.

Líbí se Vám nový dessign?

22. července 2014 v 18:32 Důležité ohledně blogu.


Ahojky! :)
Tak co? Líbí se vám nový dess?
Dělala ho moje nejlepší kamarádka a její jméno je uvedeno v menu :).
Chtěla bych to Kiki moc poděkovat. Je opravdu boží a chtěla bych se zeptat, jestli se líbí vám stejně jako mě? Tak piště do komentíků ;).
Jinak je v menu i Buttonek (ikonka), kterou mi též udělala Kiki a pokud budete chtít kopírovat COKOLI z tohoto blogu, tak jen s touto ikonkou u toho :). Kiki dělala Dessign,Buttonek,Oddělovače a to je asi vše :D. Ale moc ti děkuji :). Zítra asi navštívím Karinku a Santíčka a budu asi fotit, tak vám sem kdyžtak dám fotky :). Karinka je na jedné upravené fotce u článků nemoci koní. Tam jsem ji fotila :). No tak si užijte zbytek dne a ahoj...

Vaše Đenn a koníci.