Tábor u koní.....

7. července 2014 v 11:29 |  Đenn píše...
Ahoj.
Dneska je ale nádherný den. U nás krásně svítí sluníčko! :)
No, ale chtěla jsem vám napsat o tom, jak jsem si užila na tom táboře u koní :3.
No, první den jsme tam přijeli až v 5 hodin, ale ještě jsme jezdili :). Když jsme dojezdili, tak jsme šli do chatek a udělali si hygienu. Převlékly jsme se do pižama a spali :). Druhý den jsme se rozdělili do 3 skupin. 1 byla ta nejskušenější v jízdě na koni. 2 byla o něco méně zkušená a ta 3. byla nejméně zkušená. Já jsem byla v 2. skupině. Vždy jsme jezdili dvakrát denně. Ráno po snídani a večer před večeří. Vždy jedna skupina jezdila, druhá dělala úkol z teorie a ta třetí se učila (teorii :D). Bylo to super a to nejlepší na tom je to, že hned druhý den, kdy jsme jezdili my, tak se nás cvičitelka zeptala, jestli máme bojovou náladu a jestli by jsme si chtěli poprvé trošku zacválat. Já jsem byla štěstím bez sebe! Můj první cval! :D Tak jsme jen já a moje nejlepší kamarádka zůstali kroužit po jízdárně a ostatní jeli do prostřed. (týkalo se to totiž jen mě a mé nejlepší kámošky) Já měla koníka Abaje. První cval byl super! A já nespadla :D. Užívala jsem si ten houpaví pohyb. Bylo to úžasné :). Ale skončilo to moc rychle. Ale potom jsme šly ještě na ježdění před večeří a tam jsme si také zacválali, ale to už jsem měla koníka Schowera, který mi rozcválat moc nešel. Ale na konec se to povedlo a já jsem si na něm pár kroků zacválala :). Takhle to pokračovalo každý den :). Byli jsme i na koupališti :D a tam to bylo taky super, ale stejně to bylo nejlepší na koních! :3 Poslední den jsme měli každá skupina připravené jezdecké vystoupení na oních. Naše 2 skupina to měla na hudbu, ale stalo sepřesně to, co jsem nechtěla. Sice jsem jela na mém nejoblíbenějším koníkovi Buenovi, ale jedna holka na Schwerovi při klusání zavolala stát bobek a my jsme to vystoupení neměli takové, jaké mělo být :/. Ale stejně jsem si užila jízd na nej koníkovi a cválání taky :). Moc jsem si to tam užila a tady je pár fotek, které jsem nefotila já, ale jedna vedoucí :).

Já na koníkovi Schowerovi :D.

Já na koníkovi Schowerovi bez třmenů. Ten den jsme jezdili bez sedel, ale tento koník měl dříve problémi se zády, tak mu pro jistotu dali bezkostrové sedlo :). Ale jezdí úplně v pohodě a je v pořádku :).


Já na Schowerovi v klusu pracovním bez třmenů :D.

Na schowerovi, procvičení odlehčeného sedu :).

A tady si lehal koník Tomáš, byl totiž dříve cirkusoví koník a tak to umí :).


No a fotek je mnohem více, jenomže tam už nejsem sama a nejspíš by ti na těch fotkách nechtěli, abych jejich fotky dávala na tento web. Ale snad se vám fotky líbí :) A jinak bych vám chtěla ještě říct, že koník schower jezdí na ohlávce, protože je moc hodný a měl problémi s těmi zády :). Takže to skoro necítí, když ho zatáhnu :D. Zatím pá a jsem moc ráda, že se vám líbí diplomky :).

Vaše Đenn a koníci .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gil Gil | Web | 7. července 2014 v 11:49 | Reagovat

Muselo to tam být nádherné :)))) Cval - ten je nej♥♥♥ :)))) Pak je prý ještě nej poprvé skočit, ale to já nikdy nevyzkoušela, už nemám kde jezdit, ale třeba se někdy zase někam přihlásím :)) Moc Ti to na koni sluší! :))))

2 koneavsechnokolemnich koneavsechnokolemnich | 7. července 2014 v 14:03 | Reagovat

Já ti moc děkuji :). A poprvé skočit, tak to bude určitě taky moc super, ale je jasné, že když jsme se párkrát rozcválali, tak hned nemůžeme skákat :D. Ale moc ti děkuji...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama