Alice a Champion 3 část.

27. srpna 2014 v 10:29 | Đenn a koníci |  Příběhy - Đenn

A tady další díl Alice a Championa (Šampiona)
UŽIJTE SI HO! :)
" No, vypadá to s ním zle, to bodnutí má na hodně špatném místě." odpověděl veterinář na Alicinu otázku. "Musí se uzdravit! Prostě musí!" Alice se podívala na hřebce a pak znovu na tatínka. "Tati? Myslíš, že by jsi mne s ním mohl nechat na chvíli o samotě?" zeptala se Alice. "Děláš si ze mě legraci!? Jasně že ne! Ten kůň je zabiják, neslyšíš pana veterináře?" řekl už vyšším hlasem. "Tati! On není zabiják, on mě zachránil a nejspíš, jsem jediná, koho k sobě pustí! Prosím!" řekla Alice a přitáhla se blíž k hřebcovi. "On tě zachránil?" dělal jako kdyby ji neposlouchal. "Jo!" Alice se podívala podivně na svého otce pohledem jako "Ty mě neposloucháš?" "Tak fajn! Ale musíš být opatrná. Kdyby něco, tak zakřič ano?" otočil se a odešel spolu s veterinářem po boku ven ze stájí. Když za sebou zavřeli veliká vrata, Alice se podívala na toho nádherného hřebce. "Ty jsi mne zachránil a riskoval si kvůli mne život!" Alici zaplavil pocit velikého štěstí. "Panebože!" Až teď si uvědomila, že je to divoký kůň. "Ty jsi vlastně můj kůň! Já mám koně! Já mám koně!" to bylo to, co si vždy přála, mít vlastního koně.

Najednou zaskřípaly ta velká vrata a do stájí vešla dívka. Vysoká s dlouhými hnědými vlasy . Měla zelené pronikavé oči a blížila se k Alici. Potom se ale zastavila u jednoho boxu, kde vykukovala hnědá klisna Českého Teplokrevníka. "Ahoj" pozdravila neznámá dívka. "Mé jméno je Elis". "Jé...... a a ahoj, mé jméno je Alice" odověděla koktavým hlasem Alice. "Ty tu máš koně?" zeptala se Elis. "Ano, vlastně je to divoký kůň ale zachránil mne a teď je můj." Elis se začala divit a vyjekla "Jů, to je ten divoký kůň, který k sobě nikoho nepustí?" "Ano." odpověděla Alice. "A jak se jmenuje?" naléhala na odpovědi Elis. No, vlastně ještě nemá jméno :/." Elis si šla pro sedlo a uzdečku pro svou klisnu a cestou se zastavila u boxu, kde byla Alice s nádherným tmavě hnědým hřebcem s nastraženýma ušima. "Moc vám to spolu sluší! :) Ale myslím, že by jsme pro něho měli vymyslet jméno...." Holky chvíli stichli a Alice potom řekla "Champion, bude to Champion! :)" Elis přikývla "Ano, to je hezké jméno" a rozešla se do sedlovny.

Přinesla sedlo a uzdečku a nandala to své klisně. "Jedu na vyjížďku." pronesla Elis s nadšením. "Jé, to bych taky chtěla, ale na Championovi nemůžu jezdit, vždyť není obsednutý a táta by mi to určitě nedovolil." řekla Alice. "To je škoda, až ho obsedneš, tak mi řekni a pojedeme spolu někam ok? Budeš tu i zítra Alice?" "Jasně, vždyť tu mám koně :D." Elis nasedla na klisnu a v uličce jí pobídla do kroku. "Tak zítra." řekla Elis . Vyjela ven a už byl slyšet jen dusot kopyt její klisny.

"Champion! Champion! Champion! " říkala si Alice." Doufám, že se ti to uzdraví, musí!" Champion zaržál a kupodivu jí položil hlavu na rameno. "Mám tě ráda" řekla Alice.

Tak co? Líbil? Mám pokračovat? :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gil Gil | Web | 27. srpna 2014 v 11:06 | Reagovat

Líbil, moc krásný, 5 hvězdiček posílám :-)

2 Đenn&Koníci Đenn&Koníci | Web | 27. srpna 2014 v 12:55 | Reagovat

:)

3 Đenn&Koníci Đenn&Koníci | Web | 27. srpna 2014 v 13:18 | Reagovat

Děkuji ti moc ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama