Prosinec 2014

Šťastný nový rok 2015! :)

31. prosince 2014 v 15:34 | *Tina&Horses

Ahoj lidi, zase po nějaké době jsem tu já, Tina :) Nepopřála jsem vám hezké Vánoce (za to se vám samozřejmě omlouvám..!), tak vám aspoň popřeju šťastný nový rok.
Chtěla bych se zeptat, jestli máte nějaké návrhy co bychom mohly s Đenn na blogu v příštím roce zlepšit :)) Určitě nám napište, budeme rády :)

Takže si Silvestra užijte.. a moc se neopijte!! Znáte to... Jak na Nový rok, tak po celý rok :D :)

*Tina&Horses

Štědrý den je tu! Merry Christmas! :D

24. prosince 2014 v 13:09 | Đenn a koníci |  Đenn píše...
Čaukooo! :D
Tak a Štědrý den je tu! Sice to není skoro poznat, protože skoro nikde nespadla ani vločka, ale je to tak. Doufám, že si to alespoň užíváte! Já celkem jo. :)

Jinak děkuji za komentáře v předchozím článku.

Nevím, jestli se ještě dneska ozvu a tak Vám chci popřát krásné prožití Vánočních svátků, ať dostanete to počem toužíte a prožijete krásné chvíle s koníky a ještě jednou Veselé Vánoce! :)

Vaše Đenn a koníci

(fotku fotila Zuzana Buráňová)


Zítra Štědrý den+ info od koní :3.

23. prosince 2014 v 12:55 | Đenn a koníci |  Đenn píše...
Ahoooooj! :)
Tak jsem tu zase po delší době :/. Je mi to líto, že jste tu teď dlouho nic neměli, ale neměla jsem čas. No teď jsou Vánoční prázdniny (i když už je to pár dní) a času mám habaděj...
Ale teď si povíme něco o tom jak dopadl trénink minulou středu atd...

Především bych Vám moc chtěla poděkovat za podpoření v článku jak se mi moc nepovedl ten trénink. Jste moc milí a jsem Vám za to vděčná. :) Opravdu ten další trénink jsem měla Buena a šlo mi to výborně. Tina tam bohužel nebyla, protoe byla nemocná, ale já tam byla a šlo mi to moc dobře. Povedli se mi všechny 3 nacválání a celkově mi to šlo :).

Jste opravdu SUPER! :)

Tady je něco pro blogerku prakticky-nepraktická : Děkuji ti za radu zdroje. U většiny fotek ho dávám, ale tento je z nějaké stažené aplikace a už ji ani nemám a tak jsem ho sem nedávala .(přáznám se, že ani nevím jak se ta aplikace jmenovala :/) Ale jinak ti děkuji. :)

Tak to by bylo něco ke koním :3.
A co jinak? Jak si užíváte den před Štědrým dnem ? :) Já celkem fajn, až na to, že před pár dny napadlo tak strašně moc sněhu až večer a my jsme se šli na zahradu koulovat a válet se ve sněhu a za 3 dny už tady žádný sníh nebyl. Pochybuji, že ještě do Štědrého večera napadne sníh :/.
Ale i tak Vánoce to moc nezmění :).
Před chvílí jsme dozdobili stromeček. Přemýšlela jsem, že Vám ho vyfotím, ale mám vibitýmobil a nabíjí se :D. Ale snad Vám to tu moc chybět nebude ;).

Zítra Vám určitě ještě něco písnu před večerem, tak se nemusíte bát, že by jste tu nic neměli :)
Zatím se mějte a užívejte si prázdniny.
Ahoj :).
Vaše Đenn a koníci...

(obrázek z té aplikace, myslím, že horse walper)
Božíí :D

Včerejší trénink nedopadl podle mých představ...

11. prosince 2014 v 17:46 | Đenn a koníci |  Đenn píše...
Čusík!
Tady je Vaše Đenn.

Včera jsme, jak už víte z předešlého článku byly s Tinou na koních. Moc mi to nešlo, ale ani nevím proč. Měli jsme cválat a já jsem nějak nemohla rozcválat Jáju :/. Zacválala jsem si asi 2x z šesti pokusů. Nazačátku mě neposlouchal a když jsem si u něho získala trochu respekt, tak jsem zase dělala chyby já. Ale aspoň jsem si zacválala.

No jinak to dopadlo celkem dobře :).

Tady máte zase malou ochutnávku stažených fotek :).
Jsou božíííí :3.

(aby ne, když to jsou koně :D)

Zatím pa, Vaše Đenn a koníciInfo 10.12. 2014+ Dneska koně :3

10. prosince 2014 v 14:19 | Đenn a koníci |  Đenn píše...
Ahojky!
Sláva už je sníh, jedem na koních... :D.
Tak jak si užíváte 2. Adventní týden? Jácelkem fajn, ale.........................
je mi zima :D. U nás asi před 2-3 dny napadl "sníh". Moc ho není. Napadlo ho jen trošku. Pak pršelo a zamrzlo to, takže je to tu jak v ledovém království :D. Před chvílí jsem vyfotila jak u nás vypadají stromy, tak se jukněte...
(celý článek)


Dnešní trénink na koních+ Karča na vyjížďce.

6. prosince 2014 v 16:04 | Đenn a koníci |  Đenn píše...
Ahoj! :)
Tak jak se dneska máte? Já super! :) Dopoledne ve čtvrt na deset jsme já a Tina přijely na Minifarmu. Jak už víte, měli jsme trénink zdarma za odměnu. Moc jsem si to užila a měla jsem mého oblíbeného koníka Buena :3.

Bueno, vypadá jako kdyby měl kratší nohy, ale to je jen na fotce :)
(Nefotila jsem já! Zdroj je ZDE)


Nejprve jsme se jely tak na 10-15 minut projet ke kapličce a zpět. Koníky už to nebavilo chodit celou dobu do kolečka na jízdárně, protože před nám už měli asi 2x trénink. Nahoru do kopečka jsme klusaly a potom jsme se vracely krokem.

Vjeli jsme do jízdárny a tam začal trénink. Klusaly jsme Lehkým i Pracovním klusem, projížděly jsme velké kruhy a diagonály atd...

Moc jsem si to užila! :)

Asi před půl hodinou jsem viděla jak se vrací z vyjížďky Santiago a Karinka. Jejich majitelky jsou asi kamarádky, protože si povídaly a měli na vyjížďku "vyměněné" koně. Prohodily si je. Ale do toho mi nic není. Oboum koníkům to moc slušelo :).

Já se s Vámi zatím loučím.
Pa!...

Vaše Đenn a koníci

Koňské rekordy!

5. prosince 2014 v 21:51 | *Tina&Horses |  Zajímavosti
Ahoj, vítám vás v nové rubrice zajímavosti! :) Dneska vám povím něco o koňských rekordech!!

Kůň Mustang

5. prosince 2014 v 18:49 | Đenn a koníci |  Plemena koní.
Mustang je volně žijící druh koně v Severní Americe. Mustangové nejsou přírodní druh, nýbrž potomci zdivočelých koní španělských kolonistů. Je to poměrně malé, houževnaté plemeno s výškou v kohoutku 140-160 cm. V současnosti žije ve volné přírodě asi 33 tisíc kusů a zhruba stejný počet ve státních rezervacích.


Jak dopadl "test" na koních+ new dess :)

4. prosince 2014 v 19:56 | Đenn a koníci |  Đenn píše...
Zdar koňáci :D.
Tak jak se máte? Za chvíli tu bude 2. adventní neděle a tak jste si snad užili první týden v Prosinci :). Jak se dá již z nadpisu poznat, sdělím Vám pár informací ohledně toho "testu" na koních. Ja jsem již psala v prvním článku ohledně toho testu, nebyl na známky, ale výtěz získá jednu hodinu jízdy na koni zdarma :). No,, minule jsme já a Tina chyběli, protože Tina byla nemocná. No a právě bylo vyhlašování testu a my jsme tam nebyly. Když jsme tuhle středu přišly, tak jsme zjistily, že jsme měli obě doslova stejný počet bodů, takže byl rozstřel. Ten jsme měli také obě stejně správně a to si nás volali po jedné a tak jsme vyhrály obě :D. Jedeme na tu jízdu v sobotu a já už se moc těším :).

A teď k novému dessu. Líbí se Vám? Já doufám, že ano. Je moc hezký a mě se mooooc líbí. Určitě dal Tině mnoho práce a svěřovala se mi, že hlavně to nastavování na blog, ale to už jste určitě četli.

Já se s Vámi pro dnešek loučím a zítra se nejspíš zase ozvu.

Vaše Đenn a koníci...Nový zimní design

1. prosince 2014 v 19:56 | *Tina&Horses |  Důležité ohledně blogu.
Ahojky, zase po nějaké době jsem tu já, Tina :)
Udělala jsem pro vás nový design s těmátem zima!! :)) Bohužel ještě trošku zápasím s nastavováním -> nastavování je pro mě ta nejnudnější a celkově nejhorší část na vyváření ! :DD
Tak snad se to podaří a já vám přeji krásný zbytek dne, možná ještě něco napíšu :)