Leden 2015

KMSH (Kentucky Mountain Saddle Horse) část 2.

25. ledna 2015 v 17:36 | Đenn a koníci
Tak jsem tu zas :D.
Tady máte 2. část článku o plemeni KMSH.
V 1. části jsme skončili u zbarvení, tak tam budeme pokračovat.
Zdroj článku je na konci ;).


KMSH (Kentucky Mountain Saddle Horse) část 1.

25. ledna 2015 v 17:22 | Đenn a koníci
Ahojky!
Řekla jsem si, že už tu dlouho nebylo nic o nějakém plemenu a tak jsem se rozhodla, že Vám sem dám něco o mimochodnících plemene KMSH = Kentucky Mountain Saddle Horse. Včera jsem se s ním seznámila na závodech a moc mne toto plemeno zaujalo. Tento článek je zrovna ze stránky stáje, která vlastní tyto koně a někteříz těchto krásných jedinců se nám i předvedli.
Zdroj článku je na konci. Snad Vás plemeno zaujme stejně jako mne...
Článek je moc zajímavý, ale je hodně dlouhý, tak je to rozdělené na 2 části :) ...


Info 21.1.- 24.1. 2015 (závody!) :D

24. ledna 2015 v 18:49 | Đenn a koníci |  Đenn píše...
Zdar koňáci.
Tak jak pak se máte? Zase jsem pár dní nepřidávala články, tak to musím napravit! :)
Mám tu pro vás krátké info od středy až po dnešek.

Ve štředu jsme jako vždy jeli já a Tina na koně.
Bylo vyhlašování těch "zkoušek" a já to zase vyhrála! Nejprve mi to bylo divné, protože už by to bylo po 3. (po druhé jsem vyhrála spolu s Tinou). Ale bylo to tak. A jelikož se za ty 3 h. střídáme na různých koních a střídají se skupiny, tak já si tu jízdu vybrala hned ve středu a jezdila jsem pořád (po každém střídání ale na jiném koni) Takže jízdu mám za sebou a bolí mne stehna ještě dnes :D.

Ve čtvrtek jsme s mamkou zjistily, že jsme se měli přihlásit na závody. Tak mne ještě ten večer přihlašovala a bylo možné, že už mne nevezmou! Ale nakonec se ozvala, že ještě jedno místo by měla, takže jsem měla v sobotu jet na závody.

Vpátek jsem měla jen trému ze sobotních závodů :D.

No a dneska jsme s Tinou jely na Minifarmu na závody. Byl to napínavý závod, ale já jsem tím úspěšně prošla bez trestných bodů! :) Na vyhlašování jsem dovfala, že nebudu znovu na 4. místě, protože tam už jsem byla třikrát za sebou. Ale nejsem! Jsem na 3.! A jsem za to ráda :). Mám doma pěknou červenou štužku . Tina vyhrála 1. místo, ale příště ji porazím! :D

Na závodech také bylo předvedení mimochodníků přesného plemene KMSH (Kentucky Mountain Saddle Horse) Jsou to nádherní koně :3.

Pokud jste se dočetli až sem, tak jste dobří! :D
Zatím se s Vámi loučím...

Vaše Đenn a koníci.Aktivita+ články na přání (ohledně koní)

19. ledna 2015 v 14:32 | Đenn a koníci |  Đenn píše...
Ahojky!
Chtěla jsem Vám říct, že Vaše aktivita je SUPER! Vážně je to tu mnohem lepší, než jsem si myslela, že bude. Jste vážně super.

Tak jsem se Vás chtěla zeptat, jaké by jste do budoucna chtěli články?
Samozřejmě že ohledně koní, ale myslím třeba něco o nás a koních co jsme potkali, naše zážitky, něco z jezdeckými disciplínami, nebo něco o stájích atd... Pište nám do komentářů (k tomuto čláku) Vaše nápady a my se to pokusíme uskutečnit. Případně napište adminku od které by jste to chtěli. Můžeme klidně i obě :). Těšíme se na Vaše komentáře.

Vaše Đenn a koníci.

božíí Mustangové :3

Po delší době další článek...

15. ledna 2015 v 17:28 | Đenn a koníci. |  Đenn píše...

Ahoj! :)
Tak jsem tu zase po delší době. Vlastně už od Vánoc tu odemne nemáte žádný článek :/. Buď to jsem nestíhala, a teď když už je škola tak je to pořád učení,učení a učení. Dneska jsme psali 1 písemku a zítra budeme psát další 3. Takže jsem se skoro celý den učila. Potom jsem šla ke kadeřnici a pak se ještě chvíli stavila u Karinky. Stála tam a nechala se drbat na čele a na nozdrách. Je to miláček, ale potom už jsem musela jít, protože už se stmívalo a teď Vám sem píšu a píšu :D.

Mám od Karči pár fotek asi z minulého týdne, tak je Vám sem dám, ale nejspíš až o víkednu, protože zítra jsou ty písemky a nevím jestli potom budu mít náladu psát. Ale pokusím se :).

Také jsem Vám už dlouho nepsala o tom, co se stalo u koní na Minifarmě. Včera jsme zase měli "zkoušky" za hodnu jízdy. Zatím jsem to 2X vyhrála. Jednou sama a po druhé s Tinou dohromady. Tak jsem zvědavá, ale byl to asi nejtěžší test ze všech tří co jsme zatím psali.

Ale odježděno jsem měla a mám s dobrým pocitem, protože jsem udělala jen jednu chybu a to že jsem zkrátila Diagonálu. :/ Ale tak, chybami se člověk učí ne? :)

Jinak doufám , že jste měli krásné Vánoce a že se na Silvestra Vaši koníci moc nebáli :).

Tak to je asi vše.
Užijte si z´bytek dne a zatím hoj! :)

Vaše Đenn a koníci.

kytky 7