Červen 2015

Omluva + info

10. června 2015 v 14:41 | Đenn a koníci. |  Đenn píše...
Ahojky!
Tak jsem tu po dloooouhé době.
Můj brácha rozbil počítač a po několika dnech se rozbil i ten druhý a to je důvod mého dlouhého nepsaní.Moc,moc,moc,moc se Vám omlouvám. Doufám, že to pochopíte.
(momentálně jsem na pc ve škole)

A jak se tu máte?
Já mám pro Vás hrooomadu novinek.

Karči boule se už skoro celá zahojila! Je to super! Už jí to i zarostlo srstí a má tam jen již maličkatou bouličku, která neni skoro vidět. Jsem strašně moc ráda, že se jí to takhle hezky zahojilo. Ale máme tu jiný problém. Kulhá a má něco se zádama. Pokaždé když ke mě přijde, tak kulhá na zadní pravou nohu. Také má strašně špinavá kopyta, ale já k ní chodím a čistím jí alespoň srst.

Jednou jsem se pokusila jí vyčistit přední kopyto. Hezky držela, ale potom, když jsem z kapsy vytáhla to, čím jsem t chtěla čistit, nohou cukala do té doby, něž jsem ji pustila. Asi nemá ráda fialovou :D.

Před dvěma dny pršelo jako z konve a ona tam chudák pořád stála pod stromem, který jí skoro nepomohl před deštěm. Když dopršelo, tak jsem k ní s Tinou přišla se suchým hadnem a šušila jsem jí tam. Hadr byl úplně špinavý,až černý. A to předtím byl oranžový!

Ale je to stejně můj miláček! :3