Novinky u koní

13. ledna 2016 v 20:45 | Đenn |  Jezdecký deníček- Đenn.

Zdravím koňáci! :)

Tak, dnes jsem byla zase po delší době (cca třech týdnech) jezdit! :3
Bylo to úžasný! Byli jsme jen 4,což taky dost mění trénink, protože se nám všem může věnovat víc, nežkdyž je nás na jízdárně 6....

Abíček byl bombovej. Ze začátku jsme měli trochu problém s přidáním do klusu. Z kroku mi naklusal krásně a zareagoval mi hned. Ale když jsme měli přidat do klusu, byl problém. Tak jsme si to "vyříkali" a potom už se mi rozjel aniž bych se ho skoro jen dotkla holeněmi.Pracovali jsme na velkém kruhu a většinou na velkém rozdělení, abychom jezdili samostatně.
Potom přešla řada na cval. V nacválání, ani udržení cvalu nebyl problém. Párkrát jsme si i zacouvali. S couváním má Abík trochu problém. Nechce se mu a přetahuje se s jezdcem. je totiž strašně necitlivý v hubě. Ale to měl prý už než ho koupila trenérka. Nakonec mi zacouval, ale zrovna radost jsem z toho neměla, protože nešel proto, že by chtěl ale proto, že musel.
No jinak hodina proběhla v naprostém pořádku. :)
Moc jsem si to užila a mám jednu super novinu!
Tedy....super spíš pro mě... :D. Ta čtyřka, jak jsme jezdili dnes zůstane na pořád a odedneška už se zase normálně jezdí. Každou středu. Mám z toho strašnou radost, protože jsem nebyla zrovna nadšená z toho, že jsme původně měli začít jezdit až od Února. Takže.....úžo! :)
také jsem si vyzkoušela nová perka a minichapsy a jezdí se v nich parádně.
na začátku to byl takový nezvyk, ale potom jsem si zvykla a bylo to super :).

A jak se daří Vám a koníkům?
Řešíte spolu teď nějaký problém? Ráda si počtu v komentářích :).

(starší fotka Santíka)


Vaše Denn. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama