Jezdecký deníček 24.3. 2016

25. března 2016 v 19:08 | Đenn. |  Jezdecký deníček- Đenn.
Zdravím!
Já vím,já vím....zase jsem tu dlouho nebyla. Moc se za to omlouvám! NNo Vy jste aktivní stále a za to jsem Vám moc vděčná :) .Když jsou teď ty prázdniny, tak se budu snažit napravit aktivitu.
Včera jsem byla znovu na koních!!! :3 Užila jsem si to jako nikdy a proto se s Vámi chci o ten zážitek podělit.
Doufám, že se Vám článek bude alespoň trošinku líbit :).
JDEME NA TO! :D
Bueno a JájaVčera už byl den volna, takže mě nehonil čas kvůli škole.
Bylo moc hezky....svítilo slunce a byl takový svěží vzduch :D. No prostě ne moc vedro,ale zase ne moc zima. Takže ideální počasí pro vyjížďku! :)
Minulý Jezdecký deníček jsem vynechala, takže nevíte, co jsme dělali, ale já vám to řeknu přesně...byli jsme na vyjížďce :D. No a protože bylo i včera tak hezky,tak jsme jeli znovu :). nebalo to ale jen kvůli počasí. Trenérka tam měla Velikonoční tábor a koně pry pořád s dětmi kroužili do kolečka na jízdárně, tak jsme se s nima jeli projet do přírody. Minulý trénink jsem měla Showerka a včera jsem si vzala Abíka :).
Trenérka už se nebojí, že by jsme delali nějaké blbiny,protože už jsme přeci jen trošku pokročilejší, takže si vzala koně i ona a to byl Bonbonek. Prý ho chce teď brát hodně do terénu. Takže nás bylo 5. Musím říct, že byla vážně legrace :D.
Na začátku jsme jeli hodně po loukách, takže jsme dost často klusali,což bylo super. Je to takové oživení vyjížďky a je to lepší, než když se jede jen v kroku. Abík měl hodně energie až jsem skoro nestíhala vysedávat, jak rychle klusal :D. Bohužel je dost tupý na hubu, takže není nic lehkého ho zpomalit, když před ním ostatní koně běží dál. Nakonec jsem to zvládla hlavně díky sedu :D. Ale já jsem ráda, že měl takovou chuť jezdit.
No...po pár loukách jsme se dostali do lesa. Tam jsme se rozdělili. Trenérka jela s Bonbonem na jednu stranu a náš čtyřčlenný tým jel po druh straně. mezi námi a ternérkou bylo pár metrů lesní půdy a my jsme jeli po cestě. Nedávno se tam pořádali nějaké závody a byla tam taková "kontrola" přišpěndlená na stromě. tu jsme měli vzít. Tina,kteá tu dříve také byla jako adminka, jela první s Tomem,za ní já na Abíkovi,a za mnou ještě dvě kamarádky s Jájou a Showerkem. Tina řekla, že to zkusí vzít...tak se proto nahla a servala to ze stromu. Tomášek je naštěstí dost velký flegmouš, takže mu to bylo jedno, jen to na začátku trochu okusoval :D. Tina nevěděla,kam to má dát a v ruce jí to překáželo, tak si to chtěla připnout na rajtky. Ale jak vám možná už došlo,spadlo jí to. Tak jsme zastavili a rozhodovali jsme se, jestli máme slézt a sebrat to a nebo to tam nechat.Takhle jsme zastavili asi 3x a na konec jsme se rozhodli, že to tam necháme. :D
Po chvilce jsme se znovu setkali s trenérkou a ta se nás ptala, jestli máme tu kontrolu. No a Tina řekla ,,Nooooo,já jsem jí držela......ale ona mi spadla." :D Trenérka teda pro ní zajela a my jsme zatím nechali koně,ať se pasou. Když se vrátila, jeli jsme dál. Za pár chvil jsme se ocitli u takové docela velké,ale ne hluboké louže v lese. nechali jsme koně, aby se tam napili a potom jsme už jen přejeli přes docela velkou louku a byli jsme u stájí. Tam jsme slezli, dali třmeny nahoru a otěže dol z krku koně a zavedli jsme je do boxu, kde jsme koníky následně i odstrojili.
Byl to nádherný den a neumím si představit nic lepšího, něž vyjížďku na koni po louce, když je tak krásně. Opravdu úžasný den! Stalo se na té vyjížďce mnohem více věcí, které byly možná mnohem více legrační, ale to už bych psala hrozně dlouhý článek a navíc bych to ani nepopsala tak dobře, jak to ve skutečnosti bylo.
Pokud jste se dočetli až sem, tak jsem Vám moc vděčná a jste machři! :D
Doufám, že se Vám článek alespoň trošku líbil. Pokud ano, budu ráda za nějaký ten komentář :).
Tak si užíjte večer! :)
Vaše Đenn.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tina Tina | 25. března 2016 v 22:47 | Reagovat

Myslím, že legračnější než ta kontrola, byl už jenom ten cvičící týpek u žebříku :D

2 Đenn&Horses Đenn&Horses | Web | 25. března 2016 v 23:01 | Reagovat

[1]: To jsem sem radši ani nepsala :D.

3 Nelli Nelli | E-mail | Web | 26. března 2016 v 19:03 | Reagovat

Museli jste si to užít! :)

4 Đenn&Horses Đenn&Horses | Web | 27. března 2016 v 13:06 | Reagovat

[3]:Ano užili :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama