Červenec 2016

Pozastavuji blog na dobu neurčitou!

7. července 2016 v 16:19 | Đenn |  Důležité ohledně blogu.
Zdravím! :)
Už z nadpisu je jasné, že budu pozastavovat blog.
Je to na dobu neurčitou, ale určitě se blog neruší!
Důvodem pozastavení blogu je ten, že konec školního roku je vždy tak trochu ''rušný'', ale nechci se vymlouvat jen na školu, jelikož už máme prázdniny....
Momentálně nemám na blog vůbec čas. Jenou z věcí je ta, že na počítači nemůžu trávit celý den a byla by i škoda prosedět u něj celé prázdniny. Mám kamarády, se kterými si ráda vyrazím ven. Taky máme momentálně doma dost rušno,protože tu máme 6 morčat. 3 hlídáme a 3 jsou naše. Za Karčou jsem už taky pěkně dlouho nebyla. Strašně se mi po ní stská, ale mám to nahoru docela dost daleko a někdy se mi tam vážně nechce.
Ohledně táborů.... mamka mě zapoměla přihlásit a už nebylo žádné volné místo, takže ke koním se nepodívám celé prázdniny :-(. To je mi moc líto, ale co se dá dělat no...

AFFS se moc omlouvám, že jsem teď nenavštěvovala jejich blogy a ani ještě minimálně 2 měsíce nebudu.

Myslím si, že po prázdninách bych se teoreticky mohla vrátit na blog a pravidelně přisívat. Bude to hlavně tím, že budeme jezdit na koních a já budu mít o čem psát.

Teď jsem dostala takový nápad. Jestli chcete nějaký článek ode mě v průběhu prázdnin (o koních), napiště si do komentářů k tomuto článku. Když se budu po večerech nudit, tak ho napíšu, i když bude blog pozastaven. Ale jen pokud chcete samozdřejmě :).

Myslím, že tohle bude asi vše.
Užijte si prázdniny...pokud to půjde tak s koníky a doufám, že se příští školní rok zase setkáme ve švětě blogerů :).


Đenn.