Vracím se zpět k blogu + novinky

6. září 2016 v 16:40 | Đenn |  Důležité ohledně blogu.
Zdravím vás tu všechny!
tak jak bylo o prázdninách Byli jste u koní? Co nový školní rok? Odpovídejte do komentářů :).

Po dvou měsících letních prázdnin se znovu vracím na blog. S tím samozdřejmě přichází i řada novinek, což vám jistě v mém případě bylo jasné :D. Za lé to jsem u koní nebyla ani jednou ( :( ). Ani u Karinky, prostě nic. U Karči bych se teď někdy ráda stavila, ale s rozvrhem pro deváté třídy to v dosavadní době asi moc realné nebude.(ano,ano..vím, že si nemám na co stěžovat oproti středoškolákům). To bychom se ale dostali ke škole a ne ke koním a k mému ježdění! :) Takže moji zlatí čtenáři (jestli tu ještě vůbec někdo je), jdeme na to! ;)

* Moje ježdění v roce 2016
Nooo..to bude trošku složitější. Zdaleka to nebude jako minulý rok. Provede se mnoho a mnoho změn, ale ne, že bych třeba chodilaméně často jezdit,to ne.
V pondělí jsme se spojili s trenérkou a snažili se domluvit se na ježdění v tomto roce. je pravda, že jsem v devítce, taže je to nejspíš poslední rok,co pravidelně jezdím. Na střední škole to budou spíš víkendy..a to ani nevím,jestli vůbec. No, to bychom se ale dostali úplně jinam!
Přišli nám na mail otázky,jak chceme s Tinou jezdit. Byly to otázky typu: Chcete jezdit jen dvě, nebo ve skupině? Chcete si koně i před jízdou připravovat, nebo jen jezdit? Chcete jezdit pouze na jízdárně, pouze na vyjížďky, nebo obojí? Chcete jezdit jen jednoho koně, nebo to střídat? Chcete pouze jezdit, nebo se u toho i něco učit? (ohledně jezdectví)
Eh..ano těch otázek není málo, ale my už jsme s Tinou rozhodnuté. zatím vám o tom moc říkat nebuduasi jen to, že bychom určitě chtěli každá jezdit jen jednoho koně a s ním se postupně zlepšovat. Další info vám podám, až to bude jisté (což ostatně nebude za moc dlouhou dobu), protože nic nechci uspěchat.
V týdnu bychom se s trenérkou měli sejít a všechno to probrat, potom vás informuji ;).

*Karča
Tak a ted tu máme téma Karinka. Ti, co mě už sledují delší dobu, nebo si přečetli starší články vědí,kdo Karča je. Kdo to neví, ať se podívá :D.
Jak jsem již psala, za Karčou jsem celé prázdniny nebyla. A nebudu se vymlouvat že jsem neměla čas. Jak mnozí z vás vědí, karča ode mne není zrovna malý kousínek a navíc je to do kopce.No a mě se tam jednoduše nechtělo. Možná, že si teď budete říkat, co jsem to za pořádnou koňařku,když mě odradí vzdálenost, ale není to jen tím. Je tu ještě jeden důvod, který je osobní a nebudu ho zde říkat. Každopádně se za ní hodlám v co nejbližším čase stavit. :)

Pokud jste to dočetli až sem, tak vás obdivuji,protože na začátek roku to není zrovna nejkratsí článek.
Snad jste si ho alespon trochu užili...i když, co se dá na informativním článku užít.
Mějte se.

Đenn.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama